Standardní typy děrovacích jednotek

Řada M – standardní a nejběžněji používané jednotky pro kruhové i tvarové otvory o průměru od 2 mm do 100 mm do plechů z běžné oceli až do tloušťky materiálu 6 mm. Celková výška jednotky 227 mm, zavřená stavební výška 213 mm, výška průstřižnice 89 mm.
Řada LM – jednotky pro prostřihávání otvorů o průměru od 2 mm do 38,1 mm až do tloušťky materiálu 6 mm v rozměrných dílech, jejichž délka není omezena a šířka je dána průchozím prostorem v lisu. S výjimkou držáku jsou všechny díly kompatibilní s řadou M.
 
Řada MJ - standardní a běžně používané jednotky pro kruhové i tvarové otvory o průměru od 2 mm do 100 mm do otevřených profilů z běžné oceli až do tloušťky materiálu 6 mm. Celková výška jednotky 227 mm, zavřená stavební výška 213 mm, výška průstřižnice 89 mm.
Řada EM – jednotky pro prostřihávání otvorů o průměru od 5 mm do 38,1 mm především do úhelníkům U a I profilů. S výjimkou držáku jsou všechny díly kompatibilní s řadou M.


  
 
 
Řada MH – jednotky pro prostřihávání otvorů o průměru od 5 mm do 100 mm do silných materiálů až do tloušťky 12 mm. Stavební rozměry odpovídají řadě M.
Řada MTP – jednotky pro jednostranné i oboustranné prostřihávání otvorů o průměru od 2 mm do 15,9 mm do trubek a profilů do maximálního vnějšího průměru 28 mm a do tloušťky stěny 3 mm. Celková výška 290 mm.
 
Řada HZM – jednotky pro prostřihávání otvorů o průměru od 2 mm do 22,2 mm v horizontální poloze do profilů a krajů skříňových i rotačních dílů do tloušťky materiálu až 6 mm. Průstřižník, průstřižnice, vedení a pružiny jsou kompatibilní s řadou M.
Montážní příslušenství – upínací desky o standardní délce 700 mm,1000 mm a 1200 mm, šablony, dorazy.